Goblet Of Fire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goblet Of Fire

Welcome on Hogwarts, School of Whichcraft and Wizardry!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Bosses
Kabinet profesorice čarobnih napojev Katy-pesdfrry Annabel Kabinet profesorice čarobnih napojev Untitledasd-2 Destiny
Month
Kabinet profesorice čarobnih napojev Untitlebojbod-1
House points
Gryfondom: 0 Spolzgad: 0 Drznvraan: 0
Pihpuff: 0
Top posters
Destiny Campbell
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Annabel Tylor
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Taylor Leake
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Ellen Ryan
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Lyra Belaqua
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Jade Smith
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Evelyn Ross
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Luke B. Lefévre
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Ana Lopez
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Jennifer S. Gelbel
Kabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_lcapKabinet profesorice čarobnih napojev I_voting_barKabinet profesorice čarobnih napojev I_vote_rcap 
Latest topics
» hogwarts express
Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 7:31 pm by lily McGreen

» peron 9 in 3/4
Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 6:50 pm by lily McGreen

» soba za zidom
Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 12:23 pm by lily McGreen

» soba za zidom
Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 12:22 pm by lily McGreen

» Nehote je obiskala klet Medenega carja...
Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 11:35 am by lily McGreen

» kako je lily dobila sovo
Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeSre Sep 17, 2014 8:19 pm by lily McGreen

» Opis Lily McGreen
Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeSre Sep 17, 2014 5:26 pm by lily McGreen

» Lara Leonard
Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimePon Apr 15, 2013 5:39 pm by Lara Leonard

» Anne Perea
Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimePon Jan 23, 2012 1:31 pm by Anne Perea


 

 Kabinet profesorice čarobnih napojev

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Jade Smith
Profesorji
Profesorji
Jade Smith


Število prispevkov : 26
Join date : 11/07/2011

Kabinet profesorice čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kabinet profesorice čarobnih napojev   Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeTor Jul 12, 2011 10:57 am

~Vrata kabineta so visoka in črna, kljuka je starinsko zvita in srebrna. Na vratih je majhna ploščica ne kateri z prefinjeno pisavo piše: "Jade Smith".
Kabinet profesorice čarobnih napojev, je majhna, okrogla visoka soba. Na tleh je mehka, udobna preproga z grbom Spolzgada, po steni so obešene diplome Spolzgadovskim študentom, v vitrini pa kraljujejo pokali in medalje. Strop je brebarvan na črno in daje vtis utesnjenosti, stene prekrivajo police z napoji, knjigami čisto v kotu pa je ozko, visoko okno zastrto z temno zelenimi zavesami razžrtimi od moljev. V sobo ne prihaja skoraj nič svetlobe zato je na stropu obešen veličasten srebrni lestenec, na mizi pa vedo gorijo sveče v potemnelem srebrnem svečniku. Miza je narejena iz masivnega, temnega lesa z enim samim predalom v katerem Jade hrani osebne stvari. Na mizi so vedno lepo zloženi listi, katere Jade tako rada raztrese po tleh, ko je na vrsti učenec, da ga kaznuje. Za mizo je mogočen, udoben star stol okrašen z dragimi kamni, da malo spominja na prestol, pred mizo pa sta dva nizka, neudobna, majava, lesena stolčka na katerih sedijo učenci, ki prestajajo kazen, da Jade vodi pripor iz položaja moči.~
Nazaj na vrh Go down
Jade Smith
Profesorji
Profesorji
Jade Smith


Število prispevkov : 26
Join date : 11/07/2011

Kabinet profesorice čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet profesorice čarobnih napojev   Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeTor Jul 12, 2011 12:16 pm

Jade in dve študentki so vstopile v kabinet. Taylor se je videlo, da se počuti ujeto med tem, ko sta Ellen in Jade naravnost uživale. "Sedita!" je odstno zamrmrala Jade. Ko sta dekleti stopili vsaka k svojemu stolu, se je stol, ki bo pripadal Ellen spremenil v udobni naslanjač v zeleni barva. Ko se je Ellen usedla, je Taylor očitno čakala, da se tudi njen stol spremeni, toda to se ni zgodilo. "Ja kaj narobe?" je sladko vprašala profesorica. Taylorine oči so ušle, k Elleninemu naslanjaču nato pa je brez besed sedla. Zdaj je sedla tudi učiteljica in se čez mizo zazrla v dekleti. "Leake, kaj je narobe s tabo?" Taylor je bila očitno presenečena saj je ponavadi niso nazivali z priimkom. Ostala je tiho. "Ne morem verjeti, kako se lahko spravljaš na MOJO študentko, pred mojim kabinetom in misliš, da boš ostala nekaznovana! Pa s tako nagnusnim urokom!" Profesorica se je stresla, Ellen pa je naredila srčkan obraz. Jade je pomignila s palico in že so pred njimi znašli kozarci, dva polna pijače, eden pa prazen... ne čakaj... čisto pri dno je počivala kapljica tekočine. Kozarci so se razporedili, polna pred profesorico in Ellen, "prazen" pred Taylor. "Hvala, toliko ne morem spiti!" se je zahvalila Taylor. "Poslušaj, ne bodi predrzna!" jo je opozorila Jade. "Tako, zdaj smo se pogovorile o tem kar sta storili in upam, da se to več ne ponovi!! Leake, za kazen boš..." profesorica se je pretvarjala, da razmišlja med tem pa z roko "ponesreči" prevrnila kozarec. "Oh, za kazen boš TEMELJITO očistila mojo preprogo. Saj ne more biti tako umazana!" se je zasmejala, Ellen pa se ji e pridružila. "Prav tako bo ta prestopek stal Gryfondom... hmm, 20 točk!" Taylor je pokleknila in začela čistiti Jade pa se je obrnila k Ellen. "Povej, mi natančno kaj se je zgodilo, ubožica!" je rekla profesorica.
Nazaj na vrh Go down
Ellen Ryan
Spolzgad
Spolzgad
Ellen Ryan


Število prispevkov : 45
Join date : 10/07/2011
Kraj : Bradavičarka

Kabinet profesorice čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet profesorice čarobnih napojev   Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeTor Jul 12, 2011 12:30 pm

Ellen je uživala v vsakem trenutku, ko se je profesorica znašala nad Taylor. Zadovoljno se je smehljala in z veseljem videla kako se je njen stol spremenil v udoben naslanjač, medtem ko je Taylorin ostal zmahan in star.
Do trenutka ko se je profesorica Smith obrnila k njej, je Ellen načrtovala kako bi lahko Taylor vrnila za urok z mozolji.

Vidiš, to se naredi, ko se zafrkavaš z mano, je pomislila in vzvišeno ošvrknila Taylor, ki je čistila preprogo.
Ellen si je nadela prizadet obraz, nato pa spregovorila:"Taylor je prva začela. Jaz sem se lepo sprehajala in čakala na vašo uro, ki mi je seveda najljubša." Izraz na profesoričinem obrazu se je spremenil v nasmejan, bilo je očitno, da uživa, če kdo pohvali njene ure. "No..torej, Taylor se je kar naenkrat prikazala v ječah, kjer sploh ni imela kaj za delati. Seveda me je kar napadla s palico, in ni se brigala za to, da na hodnikih sploh ne smemo čarati." Ellen se je zvito nasmehnila, nato pa nedolžno nadaljevala:"Poleg tega, je rekla, da moja poslati neko pismo. Bilo je zelo sumljivo. Na vašem mestu, profesorica, bi jo prisilila, da ga prebere." Slišala je, kako je Taylor zajela sapo. Profesorica Smith pa se je zamislila, nato pa se obrnila k Taylor.
Nazaj na vrh Go down
Jade Smith
Profesorji
Profesorji
Jade Smith


Število prispevkov : 26
Join date : 11/07/2011

Kabinet profesorice čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet profesorice čarobnih napojev   Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeTor Jul 12, 2011 12:54 pm

(i love the way this is going =))
Jaade ni vedela zakaj ampak očitno je bilo, da punca noče brati. "No, ko gre za varnost naših učensev se pač ne bomo šalili! Leakova, pokaži mi pismo! Ali pa ga raje sama preberi!" Taylor je v grozi zajela sapo. Ne bo se osramotila pred Spolzgadovko. Tiho je odkimala. "Nočeš prebrati? Še dvajset mius točk za Gryfondom! Zdaj pa beri!" "Ne!" "Ne, sem slišala ne? Še 20 minusa! In če ne boš prebrala vam bom vsak dan, ne vsako uro odbila dvajset točk." Taylor se je stresla in iz žepa potegnila pismo. "P...p...o...Po...po... ddra... podr...podra...podraz..podrazv...nje...po...podraznje...la..." se je trudila prebrati. Profesorica in Ellen sta samo buljile vanjo in se smejali. Po tem mučenju je Jade iztrgala pismo Taylor iz rok. "Daj to sem! V petem letniku si pa ne znaš brati!?" zasmejala se je in sama prebrala pismo. "Auč, in pisati!" Taylor se je skremžila. "Samo pretvarjala sem se... pismo pa je za prijateljico!" je vzkliknila. "Aja, če si se pa pretvarjala, potem pa ga preberi tako kot je prav!" Taylor je obupano odkimavala. "Nočeš? Še dvajset mius točk za Gryfondom!" Jade je videla, da so Taylor po licu stekle solze. Ugriznila se je v ustnica in se vprašala, če ni morda šla predaleč. zazrla se je v Taylor, ki je končno spregovorila: "Ne, ne, ne morem." Jade se je zasmejala:"Lahko greš Leak! Se vidiva pri pouku! Mislim, da bomo za prvo uro malo... brali!" Spet je planila v smeh, Taylor pa je stekla iz učilnice. Jade in Ellen sta ostali sami. "Gospodična Rayn, če bo še kaj, kar mi imate za povedati sam vam vedno na voljo! Zdaj pa pojdite v dnevno sobo! Se vidiva jutri pri uri!"
Nazaj na vrh Go down
Ellen Ryan
Spolzgad
Spolzgad
Ellen Ryan


Število prispevkov : 45
Join date : 10/07/2011
Kraj : Bradavičarka

Kabinet profesorice čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet profesorice čarobnih napojev   Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitimeSre Jul 13, 2011 1:40 pm

Ellen je veselo prikimala in odšla iz profesoričinega kabineta. A nikakor ni imela namena iti v dnevno sobo. Tiho je stekla po temnem hodniku, nato pa se odpravila po stopnicah iz ječ.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kabinet profesorice čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet profesorice čarobnih napojev   Kabinet profesorice čarobnih napojev Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kabinet profesorice čarobnih napojev
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Učilnica čarobnih napojev
» Kabinet profesorice rastlinoslovja Marybelle Marshe Olive James
» Kabinet učiteljice urokov
» Pritličje: poškodbe nastale zaradi čarobnih predmetov
» Prvi nivo: Minister za čaranje in kabinet ministra za čaranje

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Goblet Of Fire :: Hogwarts :: Nadstropja :: Ječe-
Pojdi na: